Kérdése van? Hívjon minket! +36 70 409 51 43

Nardi Rio 140-210 cm bővíthető kerti asztal galamb szürke
Nardi Rio 140-210 cm bővíthető kerti asztal galamb szürke
254 700 Ft

Nardi Rio 140-210 cm bővíthető kerti asztal galamb szürke

Az Nardi Rio asztal, mely 140 cm-ről 210 cm-re bővíthető, ideális társ a nagyobb kerti rendezvényekhez és családi összejövetelekhez. A galambszürke szín elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben a DurelTOP asztallap biztosítja az asztal tartósságát és könnyű tisztíthatóságát. A festett alumíniumból készült lábak nem csak a design részei, hanem állíthatóságukkal maximális stabilitást garantálnak minden típusú talajon. Az asztal időjárásálló tulajdonságai gondoskodnak arról, hogy hosszú távon is megőrizze vonzó megjelenését.Több darab vásárlása esetén használja a NARDI10 kuponkódot, mellyel 10% kedvezményre jogosult! A már akciós termékekre nem érvényesíthető!


 KIVÁLÓ MINŐSÉG

 MAGAS KOPÁSÁLLÓSÁG

 100% GARANCIA

 

Raktáron   (3 db)
254 700 Ft
Részletek

Minőség Hosszútávra tervezve

magas-ellenallokepesseg

Áru kiadás: Rendelésre 1-3 hét. Olaszországi beszerzés.

  •  Bővíthető, téglalap alakú kültéri asztal
  •  Galamb szürke asztallap, galamb  szürke lábak
  •  Méret: 140-210 cm x 85 cm x 76 cm
  •  Tartós, időjárásálló és stílusos
  •  Többféle színben elérhető
  •  DurelTOP asztallap 
  •  Könnyen tisztítható
  •  Festett alumínium, állítható lábak 

Amennyiben rendelési értéke meghaladja a 500.000 Ft-ot vásárlási szándék megerősítéseként 20% előleg megfizetését kérjük, melyről rendelése feldolgozása után díjbekérőt küldünk.

Áru átvétel:

  • Személyesen raktárunkban: 1171 Budapest, Pesti út 474.
  • Házhoz szállítás futárral.

 

 

Lépjen velünk kapcsolatba bármilyen kérdése van termékeinket és szolgáltatásainkat illetően 8-17 óra között az alábbi

A termékhez stílusában illő bútorokért nézzen körbe webáruházunkban!

Web: kulteributorok.hu     Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák és HUF-ban értendők.


Összeszerelés előtt kérjük olvassa az alábbi tájékoztatót:

A bútor összeszerelése előtt alaposan vizsgálja át, hogy elégedett-e a színével, minőségével. Nem tudjuk visszavenni azokat a bútorokat, amelyeket már összeszereltek vagy elkezdték összeszerelni. A visszaküldéshez a terméknek az eredeti csomagolásában kell lennie. A csomagolást lezáró ragasztószalag óvatos felvágásával kell kibontani a dobozt.

- Vásárlói Vélemények -

Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Kiegészítő termékek